• HP B5L24A Color Laserjet Enterprise M553N Renkli Lazer Yazıcı Muadil Tonerli

Ürün Detayları

HP B5L24A Color Laserjet Enterprise M553N Renkli Lazer Yazıcı (Muadil Tonerli)


2 Farklı Baskı Rengi Seçeneği

Lazer yazıcı 2 farklı renkte baskı yapmaya uygundur. Hem siyah beyaz hem de renkli baskı yapabilen bu yazıcı ile ihityaca göre baskı yapmak mümkündür. Yazıcının renk seçeneği bulunması profesyonel ofis ortamları için de daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.


Air Print Özelliğine Sahip

Air print özelliği olan yazıcının baskı kalitesi oldukça yüksektir. Air print özelliği sayesinde farklı bir sürücü indirmeye gerek kalmadan son derece kaliteli baskılar yapmak mükğn hale gelir.


Birçok İşletim Sistemi İle Uyumlu

Lazer yazıcı birden fazla işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Windows, Linux ve Mac OS işletim sistemleriyle uyumlu çalışabilmesi yazıcıyı daha işlevsel bir hale getirmiştir.


Renkli LCD Ekran

Renkli LCD ekrana sahip olan yazıcı sayesinde baskı yapılmadan tasarımları görmek ve değerlendirmek mümkün olur. Önizleme seçeneği sunan bu özellik sayesinde kağıt israfı olmaz. Ekrandan baskının son hali değerledirilebilir ve düzenlenebilir.


Yüksek Kağıt Giriş Kapasitesi

Lazer yazıcının 650 sayfa kağıt giriş kapasitesi bulunmaktadır. Oldukça yüksek olan bu kağıt giriş kapasitesi, kağıt doldurma işkemini uzun süreler rafa kaldırmanıza yardımcı olur. Böylece asıl iş kağıt yerleştirmek değil, tasarım yapmak ve baskı olur.


Ethernet Bağlantısı İle Kablo Derdine Son

Ethernet bağlantısına sahip olan yazıcı özellikle birden fazla kişinin çalıştığı ofis ortamları için çok uygundur. Bilgisayarlar ile yazıcı arasında bağlantı kurulabilmesi sayesinde yazıcıya bağlantının kablolarla sağlanması gerekmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

HP B5L24A Color Laserjet Enterprise M553N Renkli Lazer Yazıcı Muadil Tonerli

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: C10
  • Stok Durumu: 10
  • 20.728,18 TL