• HP Color LaserJet Pro M479FNW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Muadil Tonerli

Ürün Detayları

HP Color LaserJet Pro M479FNW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı


Üstün Yazdırma Teknolojisi

Kullanıcısına en kaliteli yazdırma teknolojisini sağlayan ve bu bağlamda onların en yüksek performansa erişmesine yardımcı olan başarılı bir yazdırma tekniğine sahiptir. Güncel teknolojik donanımların pek çoğunu içinde barındıran yapısı sayesinde alanda yer alan en başarılı yazıcılardan birisi olarak bilinmektedir.


Hızlı Yazdırma Teknolojisi

Hızlı yazdırma teknolojisi sayesinde kullanıcılarının hem vakitten tasarruf etmelerine hem de zamandan kazanmalarına yardımcı olmaktadır. En kısa zamanda en yoğun çıktıların alınmasını sağlayarak kullanıcılarına üst düzey bir çalışma performansı sunar.


Wifi ile Akıllı Bağlantı

Sahip olduğu wifi sistemi sayesinde akıllı bağlantı yapabilme özelliğine sahip olan ürün, her anlamda sizleri tatmin etmek üzere tasarlanmış ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle kablolu bağlantıya ihtiyaç duymadan sadece wifi bağlantısı üzerinden sizlere çıktı alabilme imkanı yaratır.Ergonomik Tasarım

Oldukça başarılı bir ergonomik tasarıma sahip olan ürün, özellikle dar alanlarda son derece yüksek performans sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde sizlere başarılı bir kullanım alanı yaratır.


Çevre Dostu

Düşük enerjili çalışma sistemi ve sağlığa zararlı hiçbir materyalinin bulunmaması, doğaya karşı tam anlamıyla yüksek sorumlulukla çalıştığını gösteren en önemli göstergedir.


Üstün HP Kalitesi

HP standartların şaşmadan tam anlamıyla yüksek teknolojik alt yapı ile üretilmiş olan bu ürün, sizlere oldukça başarılı ve sistematik bir kullanım sağlar.

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

HP Color LaserJet Pro M479FNW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Muadil Tonerli

  • Brand: HP
  • Product Code: C6
  • Availability: 10
  • 24,134.50 TL


Related Products

HP W1A66A LaserJet Pro M304A Mono Lazer Yazıcı (MUADİL TONERLİ)

HP W1A66A LaserJet Pro M304A Mono Lazer Yazıcı (MUADİL TONERLİ)

Ürün DetaylarıHP W1A66A LaserJet Pro M304A Mono Lazer YazıcıŞık Tasarım Yenilikçi SistemÜrün kullanı..

7,209.80 TL