• Canon MF445DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Fax

Ürün Detayları

Canon i-Sensys MF445DW Wifi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı


Dar Alanlara Uygun

Gayet kompakt bir boyutu olduğu için pek çok ofise rahatlıkla sığar. Yerden tasarruf edilmesi gereken alanlar için başarılı bir çözüm olarak kabul edilebilir. Siyah ve beyaz renkler kullanılarak tasarlandığı için okul ve ofis gibi ortamlara uygundur.


Üstün Kontrol

Güvenli ve hızlı bir ağ bağlantısı imkanı sağlar. Dosya gönderilen cihazlarla bu sayede oldukça kolay bir şekilde eşleşerek kısa sürede çıktıları hazırlar. Özel şifreleme sistemi sayesinde emniyetli bir kullanım deneyimi sunar.


Canon i-Sensys Farkı

Baskı hızı oldukça yüksek olduğu için uzun dokümanları kısa sürede fiziki ortama taşır. Esnek baskı seçenekleri sayesinde çeşitli kağıt boylarında baskılar elde etmek mümkündür. Dokunmatik ekranıyla birlikte doğru komutları girmek oldukça kolaydır.


Ofis İhtiyaçlarını Karşılar

İşyerlerinde gereksinim duyulan belgeleri tek tuşla hızlı bir biçimde basarak verimliliği desteklemek mümkündür. Dayanıklı olduğu için dış darbelerden oldukça zor etkilenir. Sunduğu güven sayesinde pek çok işyerinde kendine yer bulur.


Çoklu Kullanım

Bilgisayardan çıktı almanın yanında fotokopi çekmek ve faks göndermek gibi işlevleri de bulunmaktadır. Tam teşekküllü bir ofis yardımcısı olarak iş görebilir. Çift taraflı baskı yapabilir ve bir dakikada 38 adet A4 sayfa basabilir.


Canon i-Sensys İİe Artan Verimlilik

Gerek mobil cihazlarla gerekse ofis bilgisayarlarıyla hızlı bir biçimde bağlanarak oldukça kısa sürede fazla miktarda baskı üretebilir. Otomatik Kapak Çıkarma özelliği sayesinde oldukça kaliteli baskılar alınmasını sağlar.


Toplam Kağıt Girişi : 250 Sayfa

Wi-Fi Desteği :  Var

Siyah Beyaz Baskı Hızı : 38 SF/DK

Yazıcı Çözünürlüğü : 1200 x 1200

Ethernet Desteği  :Var

Ağırlık : 17200 G

Tarayıcı Özelliği : Var

Renk : Beyaz

Faks Özelliği : Var

Model : I-SENSYS MF445DW

Baskı Türü : Lazer

Tarayıcı Çözünürlüğü : 9600 x 9600

Boyut : Y39.2 x G45.3 x D46.4 CM

Marka : Canon
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Canon MF445DW Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Fax

  • Marka: CANON
  • Ürün Kodu: XYGZ3
  • Stok Durumu: 10
  • 28.478,71 TL


Satın alabilmek için asgari adet: 5